ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP)" Nisan ayı toplantısı gerçekleştirildi
![Yönetici Gelişimi Planı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/24150527_yogep.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından aylık olarak gerçekleştirilen Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Nisan ayı toplantısı 21/05/2021 tarihinde COVİD-19 tedbirleri kapsamında Şehit İbrahim Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Toplantıya İmam Hatip Ortaokulu ve lise idarecileri katıldı. Toplantıda; " Teknoloji, internet ve sosyal medya bağlamında e-bağımlılık üzerine sorunlar ve çözüm önerileri" konularında müzakerede bulunuldu.