ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP)" Mayıs ayı toplantısı gerçekleştirildi
![Yönetici Gelişimi Planı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/24150527_yogep.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından aylık olarak gerçekleştirilen Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Mayıs ayı toplantısı 20/06/2021 tarihinde COVİD-19 tedbirleri kapsamında Biga Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Toplantıya İmam Hatip Ortaokulu ve lise idarecileri katıldı. Toplantıda; " TEğitim yöneticisi olarak öğretmene mentorluk, mesleki koçluk ve öğretmen performansı değerlendirme " konularında müzakerede bulunuldu.