ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP)" Mart ayı toplantısı gerçekleştirildi
![Yönetici Gelişimi Planı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/04151928_yogep.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından aylık olarak gerçekleştirilen Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Mart ayı toplantısı 25/03/2021 tarihinde Şehit İbrahim Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Toplantıya İmam Hatip Ortaokulu ve lise idarecileri katıldı. Toplantıda; "Güçlü ve olumlu kurum iklimi ve rutin oluşturma" konusunda müzakerede bulunuldu.