ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP)" Ekim ayı toplantısı gerçekleştirildi
![](/meb_iys_dosyalar/2019_11/01101151_WhatsApp_Image_2019-10-31_at_11.49.03_2.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam hatip liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan eğitim lideri okul yöneticilerinin iletişim ve yönetişim becerilerinin geliştirilmesi; değişim, dönüşüm ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla hazırlanan "Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP) Ekim ayı toplantısı 31/10/2019 tarihinde Biga İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı.
Toplantıda " akademik başarıyı ve verimliliği arttırmada temel ilkeler" konusu ele alındı.