ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP)" Aralık ayı toplantısı gerçekleştirildi
![Yönetici Gelişimi Planı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/15114339_1.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam hatip liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan eğitim lideri okul yöneticilerinin iletişim ve yönetişim becerilerinin geliştirilmesi; değişim, dönüşüm ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla hazırlanan "Yönetici Gelişimi Planı" (YÖGEP) Aralık ayı toplantısı Biga Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Toplantıda " Modern Çağda Yeni Neslin Duygu, Düşünce ve Davranışlarını Anlamak" konularında müzakerede bulunuldu.