ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Teog Sınavı Öncesi Öğrencilere Motivasyon Kahvaltısı Düzenlendi
![Teog Sınavı Öncesi Öğrencilere Motivasyon Kahvaltısı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_22155019_1.jpg)
23-24 Kasım tarihlerinde Türkiye genelindeki tüm 8. sınıf öğrencilerinin gireceği TEOG Sınavı öncesinde TEOG sınavına sayılı günler kala öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmak amacıyla 21/11/2016tarihinde Tepe Restoran´da kahvaltı etkinliği düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, İdarecilerimiz , ders öğretmenlerinin ve öğrencilerimizin hem kahvaltı yaptılar hem de eğlenceli vakit geçirerek sınav öncesi stres attılar.