ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşımalı Şöförlerine Okul Servis Araçları Eğitici Eğitim Semineri verildi
![Taşımalı Şöförlerine Okul Servis Araçları Eğitici Eğitim Semineri verildi](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_24110508_1.jpg)
Taşımalı eğitim kapsamında bulunan ögrenci servis şoförlerine 18/10/2016 – 20-21/10/2016 tarihlerinde Balıklıçeşme İlkokulu ve Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İlce Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, Şube Müdürümüz Ebru BOLADAN, İlçe emniyet Trafik Polis Memuru tarafından seminer verildi.