Sakarya İlkokulu öğrencilerinden tekerlekli sandalye bağışı
![Sakarya İlkokulu öğrencilerinden tekerlekli sandalye bağışı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/19154657_IMG_0476.jpg)
Tutum Yatırım ve Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya İlkokulu'nda yapılan "Yerli Malı Kullanalım Yardım Eli Uzatalım" projesinde, 1/B ve 1/F sınıfı öğrencileri ve velileri okulda kurulan standlarda yaptıkları satışlardan elde edilen gelir ile aldıkları 1 adet akülü tekerlekli sandalye ve 2 adet tekerlekli sandalyeyi Biga Engelliler Derneği'ne bağışladılar.
Engelliler Derneğinde yapılan teslim törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Biga Engelliler Derneği Başkanı Havva Bacak, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.