ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sakarya İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Özlem Deniz GİRGİN Benim Yetim Kardeşim konulu Şiir yarışmasında Türkiye 3. sü oldu
İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Türkiye geneli düzenlenen “Benim Yetim Kardeşim” Konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışmasında “Şiir” kategorisinde ilçemiz Sakarya İlkokulu 4-A Sınıfı öğrencisi Özlem Deniz GİRGİN 428 şiir arasından Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik eder, öğretmenini ve ailesini kutlarız.![Sakarya İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Özlem Deniz GİRGİN Benim Yetim Kardeşim konulu Şiir yarışmasında Türkiye 3. sü oldu](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_17114501_img20160317wa0000.jpg)