"Yönetici Gelişimi Planı” (YÖGEP)" Aralık ayı toplantısı gerçekleştirildi
!["Yönetici Gelişimi Planı” (YÖGEP)" Aralık ayı toplantısı gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_01/11083757_3.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam hatip liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan eğitim lideri okul yöneticilerinin iletişim ve yönetişim becerilerinin geliştirilmesi; değişim, dönüşüm ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla hazırlanan “Yönetici Gelişimi Planı” (YÖGEP) Aralık ayı toplantısı 27/12/2018 tarihinde şehit İbrahim Ateş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.
Toplantıda "Bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammet (s.a.v.)´in insanlarla iletişimi,sosyal ilişkileri,eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metodları ile yönetim anlayışı ve uygulamalarından örnekler" konusu ele alındı.