ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Resim ve El Sanatları Sergisi Açılışı yapıldı
![Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Resim ve El Sanatları Sergisi Açılışı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_05170829_2.jpg)
Çavuşköy Özel Eğitim iş Uygulama Okulu tarafından ilçemiz Pakt Plus Avm de 05/12/2016 tarihinde Resim ve El sanatları sergisi açılışı yapıldı. Açılışa Kaymakamımız Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, Okul Müdürleri, Daire Amirleri ve vatandaşlarımızın katılıyla gerçekleşti.