ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Omya Madencilik A.Ş.'den Uzaktan Eğitime Destek

Omya Madencilik A.Ş.'den Uzaktan Eğitime Destek

Omya Madencilik A.Ş. tarafından uzaktan eğitime destek amacıyla Karabiga Mustafa Kemal Ortaokulunda okuyan, Covid-19 tedbirleri kapsamında yeni eğitim-öğretim yılı için de uygulanan uzaktan eğitim derslerini takip edebileceği tablet veya dizüstü bilgisayarı bulunmayan öğrencilere tablet dağıtıldı.

Tablet dağıtım törenine Kaymakam Mustafa Can, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Omya Madencilik A.Ş. Fabrika Müdürü Erhan Yaşar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

OMYA Madencilik A.Ş. Fabrika Müdürü Erhan Yaşar, "Uzaktan eğitimde fırsat eşitliği sağlanması için maddi durumu iyi olmayan çocuklarımıza destek olup ellerinden tutmamız gerekiyor, eğitim almayan yavrumuz kalmasın. Mutlaka onların arasından da nice bilim insanları çıkacaktır. Biz OMYA Madencilik A.Ş. olarak bu anlamda Milli Eğitim Bakanlığı'nın destekçi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaymakam Mustafa Can, OMYA Madencilik A.Ş. adına Fabrika Müdürü Erhan Yaşar'a uzaktan eğitime verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.