ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul öncesi okul müdürleri ile yeni eğitim öğretim yılı faaliyetleri görüşüldü.
![Okul öncesi okul müdürleri ile yeni eğitim öğretim yılı faaliyetleri görüşüldü.](/meb_iys_dosyalar/2017_07/24112307_20232971_1418853931526499_8352736268059895999_o.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Okul öncesi eğitim ile ilgili iş ve işlemler ayrıca bu okullarda Eğitim - Öğretim faaliyetlerinin daha sağlıklı sürdürülebilmesi amacıyla alınacak tedbirler hakkında, Okul Müdürleri ile toplantı yaptı. Okul Müdürlerinin görüş ve önerileri de alınlarak yapılan toplantı doğrultusunda, Eğitim-Öğretim faaliyetleri ve bu süreçte alınacak tedbirler konuşuldu.