ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Aile Birliği Başkanları ile toplantı yapıldı.
![Okul Aile Birliği Başkanları ile toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/28171609_IMG_3316.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Okul Aile Birliği başkanları ile yaptığı toplantıda okullarda yapılan çalışmalar görüşüldü. Ayrıca SMA Tip 1 Hastası Ahmet Alp bebeğimizin tedavi olabilmesi amacı ile oluşturulan kampanyaya destek olabilmek adına yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.