ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´nin büyük başarısı!
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencileri Ayça TUTAL ve Nisa PÜRÇEK, Coğrafya öğretmeni Alper ÇEVİK danışmanlığında hazırladıkları Türkiye İçin Nük “reel” Enerji Mi? isimli projeleriyle 46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında Eskişehir "Bölge Birincisi" olarak Ankara´da yapılacak olan finallerde Çanakkale ili´ni temsil etme hakkını elde etti. Proje Ekibini tebrik eder, başarılar dileriz.![Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´nin büyük başarısı!](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_17140619_20150317_120223.jpg)