ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakam Erdinç Dolu, okul müdürleri ile toplantı yaptı
![Kaymakam Erdinç Dolu, okul müdürleri ile toplantı yaptı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/24140407_IMG_8036.jpg)
Kaymakam Erdinç Dolu başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, şube müdürü Aydoğan Aytekin ve ilçe milli eğitim müdürlüğüne bağlı ortaokul ve lise müdürlerinin katılımıyla toplantı yapıldı.
2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaların genel değerlendirilmesinin yapılmasının ardından, 2022-2023 eğitim öğretim yılında akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda yapılacak çalışmalar toplantıda ele alındı.