ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeş Okul Protokolü İmzalandı

Kardeş Okul Protokolü İmzalandı

Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Şadan Doğan Anaokulu ve Osmangazi İlkokulu arasında kardeş okul protokolü imzalandı.

İmza törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Ayşe Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nermin Kunt, Osmangazi İlkokulu müdürü İsmail Atasoy ve Şadan Doğan Anaokulu müdür vekili Müberra Süzen katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, "Kardeş okul projesi ile okullar arası işbirliği ve desteği artırarak eğitim öğretim sürecine katkı sağlamak, üretken ve paylaşan dinamik okullar anlayışının geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda okullarımız, eğitim hizmetlerine destek olmak, eğitimin kalitesini artırmak, öğrenciler arasında sevgi, saygı, sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirmek, okul kültürlerinin tanıtımını sağlamak için fikir alışverişinde bulunularak ortak projeler geliştireceklerdir.

Ayrıca eğitime her zaman destek olan imza törenine de katılan Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Şadan Doğan'a teşekkür ediyorum" dedi.

İmza töreninin ardından Şadan Doğan anaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen ve Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan öğrencilerle sohbet ederek çeşitli hediyeler verdiler.

22-12-202122-12-202122-12-202122-12-202122-12-2021

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.