İlçemizde TEOG Tercih Danışmanlığı Bürosu Kuruldu
İlçemizde öğrencilerin ve velilerin TEOG sürecinde sağlıklı tercih yapmalarını sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti verecek Tercih Danışmanlığı Bürosu kuruldu.![İlçemizde TEOG Tercih Danışmanlığı Bürosu Kuruldu](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_14111207_tercih2.jpg)
Öğrencilerin tercih döneminde kapsamlı rehberlik ve danışmanlık hizmeti almasını sağlamak için kurulan komisyonlarda, öğrenciler tercih öncesinde rehber öğretmenlerden bilgi alınması doğru tercih yapmalarında yardımcı olacaktır.
TEOG Tercih Danışmanlığı Komisyonları 15-25 Temmuz tarihleri arasında saat 10:00 ile 17:00 arasında öğrenciler ve velilerine rehberlik hizmeti verecektir.
TEOG Tercihlerinde Rehberlik Hizmeti Verecek Okullarımız
OKUL ADI |
ADRESİ |
TELEFONU |
Biga Ortaokulu |
İstiklal Mah. Kevser Özengil Cad. No.1 Biga/ÇANAKKALE |
0 286 316 2250 |
Biga İmam Hatip Ortaokulu |
İstiklal Mah. Kevser Ozengil Cad. No:2 Biga/ÇANAKKALE |
0 286 317 0404 |