ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Lise Okulları Arası Proje Yarışması düzenlendi
İlçemiz Okullarında Görevli Müdür Yardımcılarından Oluşan Proje Ekibi, 15/03/2016 Salı Günü Yapılan Toplantıda Liseler Tarafından Hazırlanan Kitap Okuma, Değerler Eğitimi Konularındaki Projelerini Değerlendirdiler. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul da Görevli Müdür Yardımcılarının Jüri Olarak Değerlendirmeye Katıldığı Yarışmada Liselerin Hazırlamış oldukları Projelerin Sunumunu Yaptılar.![İlçemizde Lise Okulları Arası Proje Yarışması düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_18085322_manset.jpg)
Yarışmaya; Atatürk Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Safiye Hüseyin ELBİ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif ERSOY Anadolu Lisesi Katılmıştır. Okullarımızın Sunumları; Amaca Uygunluk, Özgünlük, Uygulanabilirlik, Sürdürülebilirlik, Ekonomiklik ve Süreyi Kullanma Kriterlerine Göre Değerlendirilmiştir.
Jürinin Yaptığı Değerlendirme Sonucunda;
Mehmet Akif ERSOY Anadolu Lisesi Birinci Olmuştur.
Yarışmaya Katılan Okullarımızın Yönetici ve Öğretmenlerini Tebrik Eder, Çalışmalarında Başarılar Dileriz.