ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)'na girecek öğrencilere başarı mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS)'na girecek öğrencilere başarı mesajı

2019-2020 eğitim öğretim sürecinin sonuna gelirken ilçemiz ve Türkiye geneli yapılacak olan YKS (TYT-AYT ve Yabancı Dil) sınavları bu yıl 27-28 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Dünya geneli mücadele ettiğimiz salgınla ilgili, ülke olarak eğitim alanında da bazı değişimler yaşamak durumunda kaldık. Ancak bu dönemde dahi fedakârlığını ve desteğini sizden esirgemeyen öğretmenlerimiz uzaktan eğitimlerle de olsa sizlerin yanında oldu. Sizler de bir an olsun hayalleriniz ve hedeflerinizden vazgeçmeden yolunuza devam ettiniz. Fikirleriyle yarınlarımıza ışık tutacak, idealleri uğruna bıkmadan, usanmadan çalışan siz sevgili gençlerimiz oldukça, bizler de geleceğe umutla bakmaktayız.

Sevgili öğrencilerim, genç arkadaşlarım, gireceğiniz Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda üstün başarılar diler; emeklerinizin karşılığını alacağınız; sağlıklı, stressiz ve başarılı bir sınav olmasını temenni ediyorum.

 

      Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.