ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in Yıl Sonu Karne Mesajı

Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz,

Eğitim-Öğretimde bir yılı daha tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Okul dönemi süresince göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum. Yoğun bir okul dönemi sonunda tatili hak ettiniz. Fakat tatilde sadece bilgisayar ve televizyon karşısında zaman harcamayıp; dinlenmenizi, kitap okumanızı ve sevdiklerinizle bolca vakit geçirmenizi istiyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

Geçen eğitim-öğretim süresi boyunca yaptığınız çalışmalar ve göstermiş olduğunuz üstün gayretten dolayı hepinize tek tek şükranlarımı sunuyorum. Tatilde dinlenerek, eğlenerek ve kendinizi geliştirecek faaliyetler yaparak, yeni eğitim-öğretim yılına dinamik ve istekli bir başlangıç yapacağınızı ümit ediyorum. 

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Çocuğunuza, onu suçlamadan eksiklerin nereden geldiğini tespit ederek yaklaşınız. Her bireyin başarılı olabileceği alanlar bulunduğunu ve bunların keşfedilebileceğini çocuğunuza anlatınız.

2021-2022 eğitim-öğretim yılının sorunsuz şekilde tamamlanmasındaki gayretlerinden dolayı öncelikle okul yöneticilerimiz ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, tüm öğretmen ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.