ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Yıl Sonu Karne Mesajı

           Büyük heyecan ve umutlarla başladığımız 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılını, bugün alınan karnelerle tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Uzun bir maratonunun ardından en büyük ödül olan tatili sonuna kadar hak eden geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi kutluyorum.

           Öğrencilerimiz yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini aldılar. Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, özgüvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Gençlerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız.

           Çocuklarımızın yaz tatilini en güzel şekilde geçirmesi en büyük temennimizdir. Yaz Tatili boyunca dinlenme imkânı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar. Sevgili öğrencilerimiz, başarılarınızın artarak devamını diliyor, sizlerle gurur duyduğumuzu ve her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.

           Bu vesileyle umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli paya sahip olan öğretmenlerimiz ile velilerimizin iyi bir tatil dönemi, keyifli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum. 

           Ayrıca 2018/2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca Tüm İdareci, Öğretmenlerimiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Personelinin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                       Erkan BİLEN

                                                                                                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.