ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2020_11/20162907_16_10.jpg)
Biga İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 20.11.2020 tarihinde Tevfik Emin Başarı İlkokulu, Fatih İlkokulu, Biga Çiçekli Dede Özel İdare Ortaokulu ve ardından Yeniçiftlik İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret ederek okul idareleri ile bir araya geldi.
Yeniçiftlik İlkokulu-Ortaokulu ziyaretinde Müdürümüz Erkan BİLEN okul idaresinin "Lofcai Cedit Tohum Bankası Projesi " kapsamında başlattığı okul bahçesine 100 Adet Lavanta fidanını toprakla buluşturdular.