ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

            Bu yıl maalesef tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgınla mücadele etmekteyiz. Bu sebeple gönlümüzün istediği gibi çocuklarımızla kucaklaşamıyor, okullarımızda sınıflarımızda şenliklerimizi hep birlikte yapamıyoruz. Ama bu durum bizim 23 Nisan'ı yaşamamıza engel değil. Çocuklarımız evlerinde anne, baba ve kardeşleriyle birlikte bayramın neşesini, coşkusunu yaşayacaklar. TBMM'nin 101.Kuruluş yıldönümümde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen birlik ve beraberlik içerisinde coşkuyla 23 Nisan'ı kutlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mücadele arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi, saygı  ve minnetle  anıyor; başta bugünü anlamlandıran çocuklarımızın, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygı  ve  selamlarımı  sunuyorum.

 

       Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.