ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Bağımsızlık aşkıyla yeri göğü titreten bir neslin torunları olarak biz de  bu günü atalarımızın bize teslim ettiği millî manevî, kutsal değerlerimize her zaman sahip çıkmak suretiyle coşkuyla kutluyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği ve dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geleceği kuracak olan dünya çocuklarının barış, dostluk ve kardeşlik bağlarının temelini attığı bir platformdur aynı zamanda. Hem ülkemiz çocuklarına hem de dünya barışına büyük katkısı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını her yıl olduğu gibi bu yıl da coşku, sevinç ve heyecanla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geleceğin  aydınlık  yüzü  sevgili  çocuklar,  sevgili  gençler,

TBMM'nin 100.Kuruluş yıldönümümde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına rağmen birlik ve beraberlik içerisinde coşkuyla 23 Nisan'ı kutlayacağız. Saat 21.00'da tüm Türkiye'de olduğu gibi Biga'da da İstiklal Marşı'mızı okuyacağız ve "Yüzyıllar Yaşa 23 Nisan" diyeceğiz.  

Bu duygularla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal  ATATÜRK ve tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

  

                                                                                                                                                                                                         Erkan BİLEN 

                                                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.