ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´İn 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´İn 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

                                                Sevgili Öğrencilerim, Kıymetli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Veliler,

 

                Güzel bir tatil döneminin ardından 9 Eylül 2019 Pazartesi günü 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılına başlamanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. 

               Güneş her gün bizler için yeni bir günün başlangıcını yaparak nasıl yeni heyecanlar ve yeni başlangıçlara yelken açmamızı sağlıyorsa bugünün açılışı da yeni heyecanlara, gelişmelere, yeni umutlara, yeni başarılara ve güzelliklere erişmemize vesile olmasını dilerim.

  Geçmiş  yıllarda olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da en büyük amacımız, çocuklarımızı ve gençlerimizi bilim ve teknolojinin gerektirdiği şartlar yanında, pedagojik eğitim esasları doğrultusunda yetiştirip; yüreği insan sevgisi ile dolu, Türk Milletinin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan, ailesini, vatanını, milletini, bayrağını seven ve bunları davranış haline getiren başarılı bireyler olarak yetiştirmektir.

 Bu çalışmalarımız içeresinde şüphesiz çocuklarımıza emanet edeceğimiz fedakar yönetici ve öğretmenlerimiz ile birlikte velilerimizin, hayırsever vatandaşlarımızın, eğitime gönül vermiş, eğitimin önemini, değerini benimsemiş her kesimdeki insanımızın katkısı büyük önem taşımaktadır.

            Bu duygu ve düşüncelerle; 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı, fedakar öğretmenlerimize emanet ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakar ve onurlu mesleği temsil eden öğretmenlerimize ve tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimle sevgilerimi sunuyorum.

 

        Erkan BİLEN

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.