ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Büyük bir heyecanla başladığımız 2019-2020 eğitim öğretim yılını, Koronavirüsün (Covid19) dünyaya yayılarak salgına dönüşmesi nedeniyle uzaktan eğitim ile tamamlamak zorunda kaldık. Çocuklarımızın eğitimden uzak kalmaması için EBA TV, çeşitli e-öğrenme platformları veya sosyal medya platformları aracılığıyla dersler uzaktan eğitimler şeklinde sürdürüldü.

Bu zor dönemde okulundan, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrı kalan çocuklarımıza uzaktan eğitim sürecindeki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Uzaktan eğitim sürecine destek olan, EBA TV izleme takiplerini yapan, çocuklarının öğretmenleriyle işbirliğini hiç bırakmayan tüm velilerimize, sabır ilgi ve anlayışları için ayrıca teşekkür ediyorum.

Aynı zamanda öğrencilerinin uzaktan eğitim sürecini başarılı bir şekilde yürüten tüm öğretmenlerimizi özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum.

20 Haziran 2020 Cumartesi günü Liseye Geçiş Sınavına girecek olan öğrencilerimize başarılar dileyerek, tüm öğrencilerimizin sağlıklı bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

 

Erkan Bilen

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.