ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

15 Temmuz 2016´da hain  terör örgütü FETÖ tarafından Türkiye Cumhuriyeti Devletini, demokrasiyi ve millî iradeyi hedef alan alçak darbe girişiminin milletimiz tarafından bertaraf edilmesinin üçüncü anma yıldönümündeyiz. 

Bugün milletçe demokrasi zaferini kutlarken, bu coğrafyada güçlü ve müreffef bir ülke olarak varlığımızı sürdürebilmemizin yegane şartının milli birliğimizin, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi korumak olduğunu unutmayacağız.

Bu süreçte milli eğitim ailesi olarak; bilgiye, sanata, öğrenmeye, milletine ve vatanına tutkulu sürekli gelişmeyi ve öteleri hedefleyen bir nesil yetiştirirken daima ufka bakacağız. 

             Bu vesile ile, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde milli birlik ve beraberliğimiz, vatanımızın selameti, bayrağımızın dalgalanışı için tereddütsüz canını feda eden ve tüm dünyaya Türk Milleti'nin şanlı adını bir kez daha asaletle yazdıran aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

                                                                                                                                                       Erkan BİLEN

                                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.