ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz gecesi, aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin onurlu duruşu ve dünyada eşi benzeri görülmemiş cesareti ile hain darbe girişimi püskürtülmüş, Türk Milleti canı pahasına verdiği mücadele ile bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha göstermiştir .

İhanet çetesi ve destekçilerine karşı elde edilen bu demokrasi zaferi , milletimizin yüreğindeki imanın ve çıplak elleriyle verdiği mücadelenin bir neticesidir .

Demokrasi uğruna aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun ve demokrasi zaferinin altıncı yıl dönümünde; Cumhuriyetimizin birliğine ve milletin bütünlüğüne kastedenlere karşı vatanına, bayrağına sahip çıkan bütün vatandaşlarımıza ve kahraman gazilerimize en kalbi duygularımla minnet ve şükranlarımı sunuyor, başta devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere 15 Temmuz'da vatanına sahip çıkmak için canını siper eden, şanlı bayrağımızın dalgalandığı her yerde toprağa düşmüş aziz şehitlerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyorum.

 

Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.