ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in 10 Kasım Atatürk´ü Anma Mesajı

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in 10 Kasım Atatürk´ü Anma Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün ebediyete intikal edişinin 82. yıl dönümünde sevgi, saygı ve minnetle anıyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk'ün, en büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılmak, muasır medeniyet seviyesine çıkarmak adına gece gündüz demeden çalışmayı kendimize şiar edinmişiz. Bu bağlamda biz eğitimciler  olarak bize teslim edilen genç nesillerin aydınlık bir geleceğe kavuşması ve dünyadaki akranlarıyla rekabet edebilecek düzeye gelebilmeleri için tüm imkan ve kabiliyetimizle sürekli çalışarak, kendilerine daha müreffeh bir gelecek için çaba harcıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin istiklali ve istikbali için kayıtsız şartsız çalışıyor ve çalışacağımıza hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmayacağına söz veriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyet´imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını, vatanın bölünmezliği için bu uğurda canlarını feda etmiş tüm şehit ve gazilerimizi minnetle, şükranla ve rahmetle anıyoruz.

 

Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.