ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in 1. Dönem Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´in 1. Dönem Karne Mesajı

İlçemizde tüm eğitim paydaşlarımızın özverili çalışmalarıyla 2019/2020 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönemini tamamlamış bulunmaktayız.

Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için gece gündüz özveri ile çalışan bu güzel mesleğin neferleri olarak öğretmenlerimize,  eğitim yöneticilerine ve tüm eğitim çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

           Karne notları ne olursa olsun, asıl olan çocuklarımızın düşünce ve isteklerine değer verip onların karne notlarını, istek, ilgi ve yeteneklerini, hoşgörü, sabır ve sevgi çerçevesinde değerlendirmemizdir. Kıymetli velilerimizin Çocuklarına göstereceği yakın ilgi, destek ve güvenin, ardından başarıyı getirdiğine şahit olacaklarına inancımız tamdır. Velilerimizin Yarıyıl tatilini, çocuklarıyla birlikte daha fazla vakit geçirmek, onlarla daha fazla sohbet etmek ve hayatı daha fazla paylaşmak için bir fırsat olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı, huzur dolu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyor,  emeği geçen değerli idareci, öğretmen ve personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum.  Evlatlarımızın eğitimi için her türlü fedakârlığı gösteren değerli velilerimize de şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                         Erkan BİLEN

                                                                                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.