ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'den okul ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen'den okul ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2019_10/09134158_IMG_5545.jpg)
Okul ve kurumlarımıza ziyaretlerini sürdüren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında okul yöneticilerinden okullarının fiziki durumu, akademik başarı ve yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.