ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yeniçiftlik İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek idareci ve öğrenciler ile bir araya geldi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yeniçiftlik İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek idareci ve öğrenciler ile bir araya geldi](/meb_iys_dosyalar/2023_03/14142159_IMG_1018.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yeniçiftlik İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek okul idarecileri ile bir araya geldi. Ardından öğle yemeğinde yemekhanede sıraya geçerek öğrenciler ile birlikte yemeğini yedi. Onlarla sohbet edip tavsiyelerde bulundu.