ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yeniçiftlik İlkokul-Ortaokulu ve Kocagür İlkokulunu ziyaret etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Yeniçiftlik İlkokul-Ortaokulu ve Kocagür İlkokulunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2022_06/28141550_WhatsApp_Image_2022-06-28_at_12.20.27_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 28.06.2022 tarihinde Yeniçiftlik İlkokul-Ortaokulu ve Kocagür İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretleri sırasında; okulun fiziki ve eğitim-öğretim durumunu ve varsa sorunlarını yerinde inceleyerek ayrıca okul yönetiminin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek çeşitli fikir alışverişinde bulundu. Okullarda yapılan çalışmalar için okul idarecilerine teşekkür edip, başarılar diledi.