ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN ve İlçe Müftüsü Ramazan ORHANLI Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneğindeki Giyim Kursunu ziyaret etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN ve İlçe Müftüsü Ramazan ORHANLI Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneğindeki Giyim Kursunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2019_11/12172251_IMG_6465.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN, İlçe Müftüsü Ramazan ORHANLI, Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün ERKAP ve Halk Eğitim Müdürü Ali Hikmet CEVHER 12/11/2017 tarihinde Halk Eğitim Merkezimizin düzenlediği Biga Bosna Hersek Kültür ve Dayanışma Derneğindeki Giyim kursunu ziyaret etti.
Ziyarette kursiyerler ile sohbet ederek yapmış oldukları çalışmaları incelediler.