ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Ramazan Bayramı münasebeti ile mesaj yayımladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Ramazan Bayramı münasebeti ile mesaj yayımladı

İslam âlemi olarak rahmet, mağfiret ve bereket ayı ve ayların sultanı olan Ramazan-ı Şerifi yaşamanın ve bayrama huzurla erişmenin sevinci içerisindeyiz.

Dünyanın yaşadığı COVİD-19 salgını nedeniyle zor zamanlardan geçmekte olan ülkemiz, bütün dua kapılarının açık tutulduğu mübarek ramazan ayını en iyi biçimde idrak ederek yüreğindeki iman ve cesaretle, birlik ve beraberliğini pekiştirerek bu günlerin de üstesinden gelmesini bilecektir.   

İdrak edeceğimiz Ramazan Bayramı'mızın, çocukların yetim kalmadığı, savaşların son bulduğu, sevgi ve barışın hüküm sürdüğü bir dünyanın habercisi olmasını temenni ederim.

Bu duygular içerisinde, değerli meslektaşlarımın, kurumumuzun değerli çalışanlarının, sevgili öğrencilerimizin ve saygıdeğer velilerimizin bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, aziz milletimiz ve Âlem-i İslam'ın birlik ve beraberliğine vesile olmasını Yüce Mevla'dan niyaz ederim.

 

            Erkan BİLEN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.