ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Örtülüce İlkokulu ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Çevre Haftası etkinliğine katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Örtülüce İlkokulu ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Çevre Haftası etkinliğine katıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06151638_img_6962.jpg)
06.06.2024 tarihinde Örtülüce İlkokulu ile Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 5-11 Haziran Çevre Haftası etkinliği düzenlendi. Yapılan etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Biga Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet KARGI, Örtülüce Muhtarı Orhan Hazer ve Okul Müdürleri katıldı.