ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Okul Kurum Müdürleriyle Toplantıda Bir Araya Geldi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Okul Kurum Müdürleriyle Toplantıda Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2017_09/13170541_IMG_8251.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ebru BOLADAN, Muharrem YILMAZ, okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla 13/09/2017 Çarşamba günü toplantı gerçekleştirildi.
Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda 2017/2018 eğitim öğretim yılının daha verimli ve başarılı geçmesi amacıyla okul kurum müdürleriyle görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılacak çalışmaların planlaması yapıldı.