ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Dr Leman Başarı Anaokulunun Oyuncak Sergisi Açılışını Yaptı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 21/04/2017 tarihinde Dr Leman Başarı Anaokulu’nun "Kuşaklar Arası Oyun ve Oyuncak Paylaşımı´´ projesi kapsamında yaptığı Oyuncak Sergisine katıldı.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Dr Leman Başarı Anaokulunun Oyuncak Sergisi Açılışını Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2017_04/24101038_8.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 21/04/2017 tarihinde Dr Leman Başarı Anaokulu’nun "Kuşaklar Arası Oyun ve Oyuncak Paylaşımı´´ projesi kapsamında yaptığı Oyuncak Sergisi açılışını yaptı.
´Kuşaklar Arası Oyun ve Oyuncak Paylaşımı´´ projesi kapsamında, dede, nine, anne, baba ve çocuklar birlikte geleneksel oyunları oynadılar. Aynı zamanda proje kapsamında yapılan oyuncaklar sergilendi.