ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Balıklıçeşme İlkokulu-Ortaokulu idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Balıklıçeşme İlkokulu-Ortaokulu idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/06160917_img_5828.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen, Balıklıçeşme İlkokulu, Balıklıçeşme Ortaokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Müdürüümüz öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.