ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Ağaköy İlkokulu, Bakacak İlkokulu-Ortaokulu ve Hamdibey Ortaokulunu ziyaret ederek bakım onarım çalışmalarını inceledi
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN Ağaköy İlkokulu, Bakacak İlkokulu-Ortaokulu ve Hamdibey Ortaokulunu ziyaret ederek bakım onarım çalışmalarını inceledi](/meb_iys_dosyalar/2021_08/19150531_Site_BaYlYk.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN 19.08.2021 tarihinde Ağaköy İlkokulu, Bakacak İlkokulu-Ortaokulu ve Hamdibey Ortaokulunu ziyaret ederek bakım, onarım ve tadilat çalışmalarını yerinde incelendi.