ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN’ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının başlaması münasebetiyle öğrencilere, öğretmenlere, yöneticilere, tüm eğitim çalışanlarına ve velilere yönelik bir mesaj yayınladı.  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN’ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

“2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’na başlamanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini yaşıyor. Bizler de onların bu sevincini paylaşıyor, Yeni eğitim öğretim yılının Gazi Şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, gençlerimiz, yeni eğitim yılında eğitim meşalesini en yükseklere taşıma görevini üstlenmektedirler. Eğitim, geleceğin temellerini atan, bilimsel, sosyal ve kültürel gelişimin alt yapısıdır. Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücü; okullarımızda yetiştirilmektedir. Değerli eğitimcilerimizin, üstün görev anlayışı ve sorumluluk şuuruyla, görevlerini her zaman olduğu gibi bu yıl da severek yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Yüksek insani değerler üzerine inşa edilmiş değerlerimizin yarınlara aktarılmasında eğitim, en temel sorumluluklarımız arasındadır. Eğitimle sadece mesleki ya da akademik anlamda başarılı bireyler değil, aynı zamanda manevi değerlerine sahip çıkan nesiller de yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nı içtenlikle kutluyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmeleri dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

      Erdal ASLAN

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.