ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal Aslan´ın 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal Aslan´ın 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyet’imizin Kurucusu, İstiklal Mücadelesinin Büyük Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 77. Yıldönümünde rahmetle, minnetle, şükranla anıyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk; Aziz Milletimizden aldığı güç ve destekle Kurtuluş Mücadelesine öncülük ederek, olağanüstü şartlara rağmen üstlendiği tarihi sorumluluğu başarı ile yerine getirmiş, Millet egemenliğine dayanan, yeni ve modern bir devlet kurarak güzel yarınlara temel olan bir miras bırakmıştır. Hepimizin temel görevi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün mirasına sahip çıkarak, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, asil Türk Milletine yakışır şekilde, saygın, onurlu bir duruş sergileyerek, emeğimizi ve enerjimizi heba etmeden daha müreffeh bir geleceği inşa etmek için büyük bir azimle çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü , O’nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yaparak bize emanet eden şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.