ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLENin yeni eğitim öğretim yılı mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLENin yeni eğitim öğretim yılı mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/29164618_KTP_71977.jpg)
Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Saygıdeğer Veliler,
17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayan yeni eğitim-öğretim yılının başta değerli öğretmenlerimiz olmak üzere tüm milli eğitim camiasına ülkemize, milletimize, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle saygılar sunuyorum.