ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in Yarıyıl Tatili Mesajı

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geçirilen 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız.

Eğitim öğretimde bir yarıyılı tamamlayarak karnelerini alan öğrencilerimizi, gayretli çalışmalarından ötürü içtenlikle kutluyorum. "Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, yapabileceğinize dair güvenizi hep diri tutun; hayatın her döneminde ve her alanında başarılı olmanın öncelikle buna inanmak ve çalışmakla mümkün olduğunu unutmamalısınız.”

Başarılı bir eğitim öğretim yılını öğrencilerimizin huzuruna sunan başta kıymetli yönetici ve öğretmenlerimiz olmak üzere, sevgili öğrencilerimizin ve değerli velilerimize sağlıklı, mutlu ve huzur içinde güzel bir tatil geçirmenizi dilerim

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.