ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’in 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Saygıdeğer Eğitim Yöneticileri, Öğretmenler ve Kıymetli Veliler;

 Bugün 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sonuna geldik ve 13.898 öğrencimiz karnelerini alacaklar. Eğitim Öğretim yılını yoğun bir çalışma temposuyla sağlık, mutluluk ve heyecanla bitirmiş olmanın heyecanını sizlerle paylaşıyorum.

 Çocuklarınız ellerinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Yetenekleri ve gayretleri kadar da başarılı oldular. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir. Ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği sürdürmektir. Tüm gayretimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yarınlarına katkı sağlamaktır. Gurur ve mutluluk kaynağımız, öğrencilerimizin başarılarıdır. Bugün başarılarıyla gururlanıyor ve mutlu oluyoruz. Bizler onlar için varız. Güzel Bigamızda görev yapan tüm idarecilerime, öğretmenlerime ve öğrencilerime güvenim sonsuzdur. Bugün onların emeklerinin karşılığını aldığı gündür. Tüm personelimi tebrik ediyorum. Bazı öğrencilerimizin karnesinde onları üzen notlar olabilir. Ama bunları düzenli, planlı çalışmayla telafi edeceklerine inanıyorum.

          Değerli Meslektaşlarımı, Saygıdeğer Velilerimizi ve Sevgili Öğrencilerimizi kutluyor, sağlıklı bir tatil geçirmenizi diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

           

                                                                                                                 Erkan BİLEN

                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.