ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´den eğitime destek veren hayırseverlere plaket
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´den eğitime destek veren hayırseverlere plaket](/meb_iys_dosyalar/2018_08/28112151_IMG_6580.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, ilçemizde önemli sanayi kuruluşları arasında bulunan İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş adına Halkla İlişkiler Müdürü Şerif MUTLU´ya ve DOĞTAŞ Mobilya Sanayi A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Şadan Doğan´a eğitim öğretime verdikleri desteklerden dolayı plaket vererek teşekkür etti.