ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Azim, inanç ve cesaretin vücut bulduğu bir destanın neticesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün liderliğinde büyük fedakârlıklar ve ağır bedellerle kurulan cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Milletimiz Kurtuluş Savaşı’nda topraklarımıza kasteden dış güçlere genç ihtiyar, kadın erkek demeden birlik ve beraberlik içerisinde geçit vermemiştir.

Büyük bir değişim ve ilerlemenin öncüsü ve örneği olan cumhuriyet, insanımızın kendi kendini yönetebilmesinin ve egemenliğin sadece millete dayalı hale getirilmesinin en büyük teminatı ve güvencesi olmuştur.

Devletimizin her ferdi de bu bilinçle, cumhuriyetini ve millî egemenliğini yorulmadan her zaman koruyacak ve sahip olduğumuz değerlere bağlılığını devam ettirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta bize cumhuriyeti armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyor, bütün vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.