ÇANAKKALE BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’ Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere başarı mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’ Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere başarı mesajı

            Değerli Öğrencilerim, yoğun bir çalışma temposunun ardından hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Sizler tüm eğitim öğretim yılı boyunca elinizden geleni yapmak için hazırlandınız. Üniversiteye adım atmak için gireceğiniz bu sınavda heyecan ve strese kapılmadan tüm emeklerinizi karşılığını alacağınıza eminim. Bu sınavın her şeyin başlangıcı veya sonu olduğu düşüncesine kapılmadan başarılı olacağınıza inancım tamdır.

Değerli veliler, çocuklarımız bizlerin geleceğidir. Çocuklarımızın başarılı olmalarında en büyük görev anne babaya yani bizlere düşmektedir.
Sınav sonucunda alacakları puan her ne olursa olsun onlara her zaman destek olalım ve onların ne kadar değerli olduklarını kendilerine hissettirelim. Sınavlar gelip geçicidir, ama anne-baba-çocuk ilişkisi kalıcıdır ve hep devam eder.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm eğitim camiasına ve ailelerine teşekkür ediyor, 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

                                                                                                                                            Erkan BİLEN

                                                                                                                                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hamdibey Mah. Cumhuriyet Meydanı No 1 Biga/Çanakkale - 0(286) 316 1025 0(286) 316 2548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.