ÇANAKKALE
BİGA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal ASLAN Tamir ve Tadilatı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal ASLAN Tamir ve Tadilatı Devam Eden Okullarda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_08142717_4.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal ASLAN 08/09/2016 tarihinde İlçemiz Biga İmam Hatip Ortaokulu ek binası boya çalışmalarını, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Kantin yapımı ve Boya çalışmalarını, 2016/2017 Eğitim Öğretim yılında açılacak Gümüşçay İlkokulu/Ortaokulu yeni bina inşaatını yerinde inceledi.